Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
eVoucher eBilet 200 zł
search
  • eVoucher eBilet 200 zł

eVoucher eBilet 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Szukasz najciekawszych wydarzeń w okolicy? Jednym kliknięciem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. 

eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży biletów na najważniejsze wydarzenia muzyczne, teatralne, kulturalne, kabaretowe i sportowe. Platforma gwarantuje: bezpieczne zakupy, szybką dostawę, topowe imprezy i oczywiście najlepszą zabawę.

Dzięki eVoucherowi eBilet dajesz możliwość wybrania idealnego dla niego wydarzenia, którego nigdy nie zapomni - to będzie prezent idealny.

eVoucher eBilet umożliwia zakup biletów na dowolne wydarzenie dostępne na stronie www.eBilet.pl, wprowadzenie kodu obniży finalnie wartość biletów. Po wybraniu biletów wpisz numer zakupionego kodu w oknie „Voucher eBilet” - to jedna z form płatności do wyboru na samym końcu procesu rezerwacji.

Środki znajdujące się na voucherze są dostępne aż do wyczerpania limitu. Podczas jednej transakcji istnieje możliwość wykorzystania jednego kodu. 

Więcej informacji dotyczących warunków korzystania z eVoucherów eBilet możesz sprawdzić na stronie: https://ebiletportalstorage.blob.core.windows.net/media/48528/regulamin-vouchera-01102022.pdf

eVoucher eBilet ważny do 31.03.2024r.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

 

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***