Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
PaysafeCard 100 zł
search
  • PaysafeCard 100 zł

PaysafeCard 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

paysafecard to światowy lider rynku w dziedzinie metod płatności prepaid, został założony w 2000 roku z siedzibą w Wiedniu. Firma działa na skalę międzynarodową i jest reprezentowana w 60 krajach na całym świecie.

Chcesz mieć możliwość płacenia online bezpiecznie i anonimowo, bez żadnych kłopotów?

Doładowanie paysafecard 100 zł właśnie taką możliwość zapewnia.

Dzięki karcie paysafecard bezpiecznie dokonasz zakupów gier w Internecie.

Paysafecard umożliwia płatność na wielu topowych platformach cyfrowych, nie tylko w tysiącach sklepów internetowych na całym świecie, ale także na platformach streamingowych, czy też dla graczy. Przykładowe platformy, na których jest możliwość skorzystania z płatności paysafecard to: Google Play, Dropzone, Microsoft, XBOX, STEAM, Spotify, SONY PlayStation.

Te karty umożliwiają płatność paysafecard bez rejestracji. Paysafecard to Idealny Prezent dla młodych jak i starszych użytkowników Internetu. Podaruj możliwość wyboru wraz z paysafecard!

Dzięki automatycznej dostawie, zaraz po dokonaniu zakupu, otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail 16-cyfrowy kod PIN, którego natychmiast możesz użyć na takich platformach jak np. Steam, Microsoft, Playstation, Deezer, Wargaming.net, Epic Games i wielu, wielu innych.

Kup doładowanie paysafecard i ciesz się bezpiecznymi płatnościami w Internecie!

Ogólne Warunki Handlowe paysafecard: https://www.paysafecard.com/terms

!!!UWAGA!!! W celu finalizacji zakupu doładowania paysafecard, w koszyku powinny się znajdować tylko i wyłącznie produkty paysafecard. Za produkty paysafecard nie można płacić Multikartą Prezent idealny.

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁKA AUTOMATYCZNA NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***