Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Upominkowa Nike 50 zł
search
  • Elektroniczna Karta Upominkowa Nike 50 zł

Elektroniczna Karta Upominkowa Nike 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jedna karta podarunkowa do sklepów NIKE, która otwiera drzwi do świata obuwia, odzieży i sprzętu fitness. To raj dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas. 

Marka Nike to taka, której nie trzeba przedstawiać. Cechują się wysoką jakością produktów oraz nowoczesnym designem. Prezent do świata NIKE na pewno będzie trafionym podarunkiem, dzięki któremu każdy znajdzie coś dla siebie.

Kartę można wykorzystać na stronie Nike.com. Jeśli łączna cena kupowanych produktów przewyższa wartość karty, należy skorzystać z dodatkowej metody płatności. Karty nie można zwrócić, wymienić na gotówkę ani otrzymać za nią zwrotu pieniędzy, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej. Karta nie wygasa. Kartę należy traktować jak gotówkę. Nike nie ponosi odpowiedzialności, jeśli karta zostanie zgubiona, skradziona, uszkodzona lub wykorzystana bez pozwolenia.

Pełny regulamin znajduje się na stronie https://www.nike.com/pl/help/a/giftcard-terms-eus.

Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty usług Nike i związanych z nimi korzyści, zarejestruj się na Nike.com/membership.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także