Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-voucher Księgarnie Świat Książki 200,00 zł
search
  • E-voucher Księgarnie Świat Książki 200,00 zł

E-voucher Księgarnie Świat Książki 200,00 zł

200,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

E-voucher Księgarnie Świat Książki to prezent na każdą okazję dla wszystkich miłośników książek i tych dużych i małych. Świat książki oferuje bardzo szeroki wybór powieści, dokumentów, albumów, biografii. 

Popularne thrillery, książki kryminalistyczne czy poradniki życiowe, a może coś dla najmłodszych lub młodzieży? wszystko to znajdziesz w tej księgarni, a dzięki naszej karcie podarunkowej dasz komuś wybór tego co sam chce przeczytać. Dodatkowo wybierając nasz e-voucher dostajesz go w 24h na maila do samodzielnego wydruku.

Bo każdy ma inne marzenia…

E-voucher Księgarnie Świat Książki i swiatksiazki.pl:

  • Idealny prezent na każdą okazję! Wręczając e-voucher, mamy pewność, że osoba obdarowana sama zdecyduje, na jakie zakupy ją przeznaczy.
  • E-voucher jest ważny rok. W tym czasie można posługiwać się nim wielokrotnie, aż do wyczerpania przypisanego do niego limitu.
  • Bezpieczne zakupy! E-voucher zastępuje gotówkę i dlatego jest najbezpieczniejszym środkiem płatniczym.
  • To dobry pomysł na upominek lub nagrodę – dla pracowników i klientów. Dla każdego!
  • Kupując teraz e-voucher dla swoich bliskich, wspierasz polską sieć księgarń.

Regulamin Kart Podarunkowych Księgarnie Świat Książki: https://www.swiatksiazki.pl/regulamin-karty-i-e-karty-podarunkowej

E-voucher Księgarnie Świat Książki jest ważny 1 rok.

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***