Karty Podarunkowe
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

e-Karta prezentowa Empik 100,00 zł

e-Karta prezentowa Empik 100,00 zł
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Sposób automatyczny
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: Empik
Kod produktu: F2C4_100_e

Opis

eKarta prezentowa Empik jest to wirtualna karta w postaci kodu, który umożliwia dokonanie zakupów na empik.com. W trakcie ważności karty mogą Państwo posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu przypisanego do karty. Karta prezentowa jest kartą „na okaziciela”, a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie.

Jak zapłacić eKartą prezentową Empik?

- Zaloguj się na empik.com

- Dodaj do koszyka produkt sprzedawany przez Empik, oznaczony jako “Oferta empik.com”

- Przy wyborze sposobu płatności zaznacz “eKarta”

- Wprowadź alfanumeryczny kod eKarty, a następnie kliknij “Użyj karty”

Jeżeli wartość Twojego koszyka przekracza wartość eKarty, wybierz drugą formę płatności, którą chcesz dopłacić za zamówienie.

- Zaznacz sposób dopłaty, a następnie wybierz “Zamawiam i płacę”.

 

Jak doładować “Moje środki” eKartą?

- Zaloguj się na empik.com

- W zakładce “Moje konto” wybierz “Moje środki”

- Wybierz doładowanie eKartą

- Wpisz kod eKarty i kliknij “Doładuj”. Gotowe!

 

Jak korzystać z Twoich Środków?

- Dodaj do koszyka produkt sprzedawany przez Empik, oznaczony jako “Oferta empik.com”

- Przy wyborze sposobu płatności zaznacz “Twoje środki”

- Jeżeli wartość Twojego koszyka przekracza wartość eKarty, wybierz drugą formę płatności, którą chcesz dopłacić za zamówienie.

- Zaznacz sposób dopłaty, a następnie wybierz “Zamawiam i płacę” i sfinalizuj zamówienie.

 

Regulamin kart dostępny jest pod adresem: https://media.empik.com/content/strony-specjalne/regulaminy/regulamin_karta_ekarta_od300420.pdf

 

Karta jest ważna minimum 6 miesięcy 

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl