• Tylko online
  • Nowy
Elektroniczna Karta Podarunkowa Homla 100 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa Homla 100 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa Homla 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook      
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zaproś swoich bliskich do świata, w którym wyjątkowy design, funkcjonalność i piękno są kwintesencją każdego produktu. Zainspiruj ich do metamorfozy wnętrza, dzięki której odmienią swoją przestrzeń funkcjonalnymi, a zarazem pięknymi meblami i dodatkami. 

Elektroniczna Karta Podarunkowa HOMLA znakomicie sprawdzi się do wyposażenia salonu, kuchni, łazienki, tarasu czy ogrodu, nadając wnętrzom nowoczesny i wyjątkowy charakter. To idealny pomysł na prezent dla osób, które pragną zachować odpowiedni balans pomiędzy funkcjonalnością, a pięknym wyglądem.

Zaproś bliskich do świata HOMLA i podaruj im piękno.

Ważne informacje:

- Elektroniczna Karta Podarunkowa może być wykorzystana wyłącznie w sklepach stacjonarnych HOMLA, najbliższy sklep można znaleźć tu https://homla.com.pl/salony

- Użytkownik realizuje kartę podarunkową poprzez przedstawienie jej personelowi Sklepu HOMLA (w formie kodu) przed dokonaniem zakupu produktu. 

- W momencie zapłaty saldo karty podarunkowej zostanie pomniejszone o kwotę zakupionych towarów. W przypadku gdy środki na karcie nie będą wystarczające, Klient zobowiązany jest do dopłaty różnicy.

- Elektroniczna Karta Podarunkowa może być realizowana wielokrotnie – do momentu wykorzystania nominalnej wartości karty lub do momentu utraty ważności.

- Elektroniczna Karta Podarunkowa nie podlega wymianie na gotówkę.

- Elektroniczna Karta Podarunkowa HOMLA jest ważna minimum 12 miesięcy od dnia aktywacji.

- Pełny regulamin kart podarunkowych marki HOMLA dostępny jest tutaj: REGULAMIN BONÓW PODARUNKOWYCH MARKI HOMLA

Karta jest ważna minimum 12 miesięcy. 

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

 

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***