Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna karta podarunkowa home&you 200 zł
search
  • Elektroniczna karta podarunkowa home&you 200 zł

Elektroniczna karta podarunkowa home&you 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Kochaj piękno i spełniaj marzenia, podaruj elektroniczną kartę podarunkową home&you.

Spraw przyjemność bliskiej osobie. Elektroniczna Karta podarunkowa to zawsze trafiony prezent.

Szeroka oferta home&you sprawi, że obdarowana osoba będzie mogła wybrać idealny produkt dla siebie i swojego domu.

Za pomocą elektronicznej karty podarunkowej można nabyć każdy artykuł, znajdujący się w bieżącej ofercie salonów home&you.

Jeżeli kwota zakupu jest wyższa niż wartość karty podarunkowej, różnicę można dopłacić, w każdy akceptowany w salonie sposób płatności.

Przy korzystaniu z karty podarunkowej nie jest wydawana reszta. Kwotę pozostałą na karcie można wykorzystać podczas zakupów.

Kartę podarunkową obecnie można zrealizować w salonach stacjonarnych home&you na terenie całej Polski. Realizacja karty podarunkowej nie jest możliwa w sklepie online.

Karta podarunkowa jest ważna minimum 6 miesięcy.

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***