Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-Karta Podarunkowa Storytel – dostęp do abonamentu 1 miesiąc
search
  • E-Karta Podarunkowa Storytel – dostęp do abonamentu 1 miesiąc

E-Karta Podarunkowa Storytel – dostęp do abonamentu 1 miesiąc

33,24 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Storytel to 100 000 historii w Twoim telefonie. Od klasyki po najnowsze powieści. Wysłuchaj tylu książek, ile chcesz, bez żadnych limitów. Po prostu pobierz aplikację i zanurz się w świecie niezwykłych opowieści. Karty podarunkowe od Storytel dają Twoim przyjaciołom i bliskim dostęp do nieograniczonej liczby audiobooków i ebooków.

Niesamowite historie dostępne w Twoim telefonie!

Aby aktywować kod wejdź na www.storytel.com i kliknij w zakładkę „Karta Podarunkowa”, dalej zrealizuj Kartę Podarunkową. Jeśli już jesteś użytkownikiem Storytel wprowadź kod, login i hasło do swojego konta. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem wprowadź kod, adres email i wpisz wybrane przez siebie hasło - dzięki temu założysz nowe konto w Storytel. Następnie zainstaluj aplikację Storytel na swoim telefonie i zaloguj się na to samo konto. Aktywowana na stronie www.storytel.pl karta jest ważna 24 miesiące.

Przenieś się w świat książek i słuchaj audiobooków gdzie i kiedy chcesz!

Regulamin kart dostępny jest pod adresem https://www.storytel.com/pl/pl/documents/terms-and-conditions

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***