• Tylko online
E-Kod Test genetyczny RT-PCR na obecność SARS-CoV-2 EKSPRESS
search
  • E-Kod Test genetyczny RT-PCR na obecność SARS-CoV-2 EKSPRESS

E-Kod Test genetyczny RT-PCR na obecność SARS-CoV-2 EKSPRESS

650,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook      
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

E-Kod Test genetyczny RT-PCR na obecność SARS-CoV-2 EKSPRESS uprawnia do przeprowadzenia testu genetycznego na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w CELLIS LABORATORIUM.

Test RT-PCR (czyli badanie genetyczne RT-qPCR) jest najbardziej wiarygodnym sposobem wykrywania zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Jest zalecany do celów diagnostyki w kierunku choroby COVID-19 przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Center for Diseases Control and Prevention (CDC), a także polskiego Konsultanta Krajowego w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej i Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL).

Dzięki wysokiej czułości i specyficzności RT-PCR umożliwia wykrycie zakażenia SARS-CoV-2 nawet jeszcze przed wystąpieniem pierwszych objawów choroby COVID-19.

RT-PCR najlepiej wykonać w ciągu 7-9 dni od momentu potencjalnego zakażenia (np. kontaktu z osobą chorą na COVID-19), gdyż najczęściej tyle czasu trwa namnożenie się koronawirusa w organizmie człowieka. Jednocześnie najlepszym momentem na wykrycie potencjalnego zakażenia jest wykonanie testu zaraz po zauważeniu pierwszych niepokojących objawów COVID-19.

Badanie RT-PCR polega na próbie wykrycia określonych fragmentów 3 genów koronawirusa SARS-CoV-2 w materiale genetycznym wyizolowanym z próbki wymazowej pobranej z gardła i nosa pacjenta. Na tej podstawie diagnosta laboratoryjny ocenia obecność aktywnego zakażenia koronawirusem u pacjenta.

Więcej informacji uzyskasz na stronie https://cellis.pl/produkt/test-genetyczny-rt-pcr-ekspres/

Regulamin e-kodu znajdziesz na stronie Karty Podarunkowe - Cellis

E-kod jest ważny minimum 3 miesiące.

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***