• Tylko online
E-Kod Test antygenowy na obecność SARS-CoV-2
search
  • E-Kod Test antygenowy na obecność SARS-CoV-2

E-Kod Test antygenowy na obecność SARS-CoV-2

100,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook      
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

E-Kod Test antygenowy na obecność SARS-CoV-2 uprawnia do przeprowadzenia testu antygenowego na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w CELLIS LABORATORIUM.

Test antygenowy umożliwia błyskawiczne sprawdzenie obecności koronawirusa SARS-CoV-2 w materiale biologicznym pobranym od osób z objawami zakażenia COVID-19.

Jest szybkim, przesiewowym testem pomocnym we wczesnym zdiagnozowaniu zakażenia SARS-CoV-2 i wczesnej interwencji.

Stosowany przez nas test antygenowy wykrywa nowe warianty koronawirusa. Test ten wykazuje bardzo wysoką specyficzność (100%) i czułość (91,4%), w związku z czym jest wiarygodnym badaniem potwierdzającym trwające zakażenie SARS-CoV-2, uznawanym przez Centrum e-Zdrowia i Komisję Europejską. Test jest również honorowany przy wystawianiu Unijnego Certyfikatu COVID (tzw. “paszportu COVID” albo Zielonego Certyfikatu).

Wynik testu antygenowego jest najbardziej wiarygodny w fazie intensywnego namnażania wirusa w organizmie pacjenta, czyli od 1 do 3 dni przed wystąpieniem objawów choroby COVID-19 i do 7 dni po wystąpieniu objawów.

Zasada działania testu antygenowego opiera się na próbie wykrycia antygenów koronawirusa SARS-CoV-2, czyli określonych białek tego wirusa, w próbce wymazowej pobranej z gardła i nosa pacjenta. Na tej podstawie diagnosta laboratoryjny ocenia obecność aktywnego zakażenia koronawirusem u pacjenta.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) rekomenduje weryfikację pozytywnego wyniku testu antygenowego metodą real time RT-PCR. Wynik negatywny należy z kolei interpretować uwzględniając stan kliniczny pacjenta i jego potencjalne możliwości zakażenia koronawirusem. Test nie jest rekomendowany do diagnostyki zakażeń bezobjawowych i skąpoobjawowych.

Więcej informacji uzyskasz na stronie https://cellis.pl/produkt/test-antygenowy-kopia/ 

Regulamin e-kodu znajdziesz na stronie Karty Podarunkowe - Cellis

E-kod jest ważny minimum 3 miesiące.

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***