Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa North Fish 40 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa North Fish 40 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa North Fish 40 zł

40,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza, posiadająca w ofercie także dania wegetariańskie. W menu znajdują się dania obiadowe z rybami takimi jak łosoś norweski, tuńczyk, dorsz czarny, mintaj a także pyszne zupy, kanapki z bułką wypiekaną na miejscu oraz świeże smoothie i naturalne lemoniady home made. Jednym z wyróżników North Fish jest formuła „Nałóż ile chcesz” – możliwość dobrania dowolnej ilości dodatków do ryby, w jednej stałej cenie.

Elektroniczna Karta Podarunkowa North Fish upoważnia do zapłaty za dowolnie wybrane towary we wszystkich restauracjach North Fish na terenie Polski.
• W celu realizacji karty, przed zatwierdzeniem sposobu płatności należy poinformować kasjera o realizacji zakupu z wykorzystaniem kodu.
• Elektroniczna Karta Podarunkowa North Fish jest jednorazowego użytku.
• Przy realizacji karty, Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce, gdy wartość otrzymywanego towaru jest niższa niż wartość nominalna karty. Reszta środków pieniężnych, pozostała po zrealizowaniu karty nie podlega zwrotowi i możliwości ponownej realizacji.
• Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, gdy wartość otrzymywanego towaru lub świadczonej usługi jest wyższa niż aktualna wartość nominalna Elektronicznej Karty Podarunkowej North Fish.
• Regulamin korzystania z Elektronicznych Kart Podarunkowych North Fish znajduje się tutaj: http://northfish.pl/NF-regulamin-evoucher%C3%B3w.pdf
 
Elektroniczna Karta Podarunkowa North Fish jest ważna do 31.07.2022

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***