• Tylko online
E-Kupon Prezentowy Naturativ 300 zł
search
  • E-Kupon Prezentowy Naturativ 300 zł

E-Kupon Prezentowy Naturativ 300 zł

300,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook      
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

E-Kupon Prezentowy Naturativ to idealny prezent dla miłośników naturalnych kosmetyków. Prestiżowa marka Naturativ to certyfikowane produkty polskiego producenta, które są nie tylko naturalne, ale również ekologiczne.

E-Kupon Prezentowy przesyłany jest w formie elektronicznej w postaci kodu, który umożliwia dokonanie zakupu na stronie www.naturativ.pl. 

Realizacja E-Kuponu Prezentowego w sklepie www.naturativ.pl jest bardzo prosta, wystarczy podczas zakupów, na stronie z formami płatności wpisać kod kuponu w pole "Kupon prezentowy".
Kupon może być wykorzystany jednorazowo, lub podczas kilku zakupów w sklepie internetowym www.naturativ.pl tylko przez jedną osobę.

W przypadku, gdy wartość zakupów przekroczy wartość Kuponu Prezentowego wystarczy, że różnica zostanie dopłacona za pomocą jednej z form płatności dostępnej w sklepie internetowym.
Podczas zakupów można wykorzystać tylko jeden Kupon Prezentowy.

Regulamin korzystania z E-Kuponów dostępny jest pod adresem: 

https://www.naturativ.pl/s/warunki-zakupow-regulamin-korzystania-z-kuponow-prezentowych-/

E-Kupon jest ważny minimum 6 miesięcy 

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***