• Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa IKEA 200 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa IKEA 200 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa IKEA 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook      
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

IKEA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, oferująca artykuły wyposażenia domu.
Elektroniczna Karta Podarunkowa IKEA daje dostęp do pięknego wzornictwa i odpowiednich funkcjonalności, tak bardzo potrzebnych w życiu codziennym.
Jest to wspaniały pomysł na prezent do domu, dla właściciela nowego mieszkaniaPani Domu czy też gospodarza rodzinnego spotkania.
Elektroniczna Karta Podarunkowa IKEA jest bezterminowa (nie posiada daty ważności) oraz umożliwia wielokrotne realizowanie płatności online oraz w sklepach stacjonarnych do momentu wyczerpania środków na karcie.
Karty podarunkowej można używać w sklepie internetowym ikea.pl oraz w sklepach stacjonarnych IKEA.
Karty podarunkowe IKEA nie mogą być wykorzystywane przy zakupach w Restauracji IKEA, na szwedzkim rynku spożywczym, w IKEA Cafe lub Bistro. Karta podarunkowa IKEA nie może być również używana do obsługi kompletacji, planowania, instalacji, montażu, dostawy do domu i serwisu wynajmu samochodów dostawczych.
Regulamin dotyczący warunków korzystania z kart podarunkowych IKEA znajdziesz na www.ikea.com/pl/pl/local-apps/pdf/regulaminy/2019/regulamin_karta_upominkowa.pdf

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

Zobacz także