Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Upominkowa TK Maxx 50 zł
search
  • Elektroniczna Karta Upominkowa TK Maxx 50 zł

Elektroniczna Karta Upominkowa TK Maxx 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

W TK Maxx w całej Polsce znajdziesz szeroki wybór dużych marek w niskich cenach. TK Maxx jest jedynym w Polsce sklepem detalicznym oferującym markowe ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci w cenach niższych o 60% od sugerowanych cen detalicznych. Nasi kupujący współpracują bezpośrednio z tysiącami projektantów z całego świata, aby znaleźć najlepsze możliwe ceny dla naszych klientów, którzy znają się na modzie. Nasze sklepy działają przez cały rok, więc przy każdej wizycie znajdziesz nowe, niepowtarzalne egzemplarze, a większość naszych produktów pochodzi z bieżącego sezonu (jeśli nie, zawsze oznaczymy je odpowiednią etykietą).

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***