Razem : 0,00 zł
Karta podarunkowa Recman o wartości 1000,00 zł
search
  • Karta podarunkowa Recman o wartości 1000,00 zł

Karta podarunkowa Recman o wartości 1000,00 zł

1 000,00 zł
Wysyłka w 24 godziny
Ilość

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Karta podarunkowa Recman to doskonały pomysł na nowoczesny prezent dla mężczyzny. Sprzedajemy ją w komplecie ze stylowym etui, które sprawia, że prezent robi jeszcze większe wrażenie.

Karta daje osobie obdarowanej nieograniczone możliwości wyboru wymarzonego prezentu w kilkudziesięciu salonach firmowych Recman na terenie całej Polski.

 

DLACZEGO KARTA PODARUNKOWA RECMAN TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?

 

- Karta podarunkowa nie może się nie spodobać obdarowanemu. To bezpieczny prezent, dzięki któremu obdarowany będzie mógł sam wybrać ubranie albo dodatki, których potrzebuje, i które wpisują się w jego gust.

- Karty podarunkowe pozwalają oszczędzić czas. Zamiast gorączkowo szukać upominku, możemy po prostu kupić kartę i dać obdarowanej osobie możliwość samodzielnego wyboru.

- Karta prezentowa Recman ma długi termin ważności (12 miesięcy). Obdarowany może więc spokojnie przemyśleć, co chciałby sobie kupić.

- Stanowi wygodny sposób zapłaty.

- W sklepach Recman można znaleźć ubrania i dodatki niezbędne w szafie każdego mężczyzny: garnitury, koszule, marynarki, krawaty, obuwie. Oznacza to, że obdarowany na pewno znajdzie w ofercie coś dla siebie, bez względu na to, czy na co dzień ubiera się elegancko czy casualowo.

 

Jeśli nie masz więc pomysłu na prezent dla taty, brata, kolegi albo ukochanego, karta podarunkowa prawdopodobnie będzie dobrym pomysłem. Upominki, takie jak karty podarunkowe docenia większość praktycznych mężczyzn.

 

Regulamin Kart Podarunkowych Recman dostępny jest pod adresem: https://www.recman.pl/media/pliki/RegulaminKartyPodarunkowejRecman.pdf

Aktywacja karty następuje w ciągu 2 dni roboczych od momentu przesłania wiadomości e-mail z potwierdzeniem fizycznego odbioru karty.