Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
eVoucher Player (bez reklam) 30 dni
search
  • eVoucher Player (bez reklam) 30 dni

eVoucher Player (bez reklam) 30 dni

20,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

PLAYER (bez reklam) 30 dni to najczęściej wybierany pakiet, idealny dla tych, którzy sięgają po rozrywkę bez ograniczeń. W pakiecie otrzymujesz pełny dostęp do produkcji Player Original oraz najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali, a także kanału TVN na żywo. W pakiecie PLAYER (bez reklam) możesz oglądać wybrane materiały w jakości 4K i pobierać odcinki wybranych tytułów na urządzenia mobilne.

Kupując dla kogoś eVoucher Player (bez reklam) dajesz komuś dostęp do świetniej rozrywki, gdzie sam będzie mógł zdecydować na co akurat dziś ma ochotę.

Co możesz oglądać?

Kolekcja uznanych seriali Player Original

Ekskluzywna kolekcja discovery+

Bogata biblioteka wyjątkowych filmów

Najlepsze seriale i programy

 

Pobieraj i oglądaj wybrane tytuły offline na urządzeniach mobilnych

Brak reklam, możliwe przekazy autopromocyjne

Wybrane programy w jakości 4K/UHD

Kanał TVN na żywo

- instrukcja aktywacji kodu dostępu dla użytkowników:

 

1) Wpisz otrzymany kody na stronie player.pl/kod

2) Zaloguj się do serwisu player.pl lub załóż nowe konto w serwisie

3) Zaznacz niezbędne zgody i dokonaj aktywacji 

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta: hello@player.pl 

 

Zasady realizacji Kodów:

1.    Administratorem platformy „Player.pl" jest TVN spółka akcyjna sp. j., zarejestrowaną zgodnie z prawem polskim pod numerem KRS 0000871610, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 166, 02-952 Warszawa, Polska ("TVN").

2. Aby zrealizować Kod, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem Player.pl (skorzystaj z przycisku "Zaloguj się"). Jeśli nie masz konta w Player.pl, przed zrealizowaniem Kodu i uzyskaniem dostępu do usługi Player.pl, należy się zarejestrować (kliknij na "ZAŁÓŻ KONTO" w prawym górnym rogu strony) akceptując Regulamin Sklepu Player.pl oraz zapoznać się z Polityką Prywatności.

3.    Kod może zostać zrealizowany do 31.12.2023 roku (do godziny 23:59 CET) i zapewnia dostęp do pakietu "Player (bez reklam)" w zależności od rodzaju Kodu: 30 dniowy albo 365 dniowy dostęp od momentu aktywacji. Po upływie 30 dni albo 365 dni dostępu od momentu aktywacji Twoja subskrypcja automatycznie wygaśnie. Odwiedź swoje Konto Player.pl, aby zweryfikować dokładną datę wygaśnięcia dostępu.

4. Kod może być zrealizowany na stronie https://sklep.player.pl/moj-kod i nie może być wymieniony na żadne inne dostępy.

5.    Kod jest jednorazowy i niezbywalny i nie może być używany w połączeniu z żadnymi innymi kuponami rabatowymi, promocjami lub ofertami specjalnymi. Kod nie ma wartości pieniężnej, nie podlega zwrotowi i nie przysługuje za niego ekwiwalent pieniężny. Kod nie może być ponownie wykorzystany, nawet w przypadku zmiany lub anulowania subskrypcji. Niewłaściwe wykorzystanie Kodu, w tym jego upublicznienie lub sprzedaż, jest zabronione.

6.  Jeśli masz aktywną subskrypcję w Player.pl, sprawdź w Regulaminie Sklepu Player.pl, w jakiej kolejności będą realizowane Twoje pakiety po zrealizowaniu Kodu.

Kod jest ważny do 31.12.2023 r.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.
 
*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także