Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-Kupon Prezentowy Naturativ 150 zł
search
  • E-Kupon Prezentowy Naturativ 150 zł

E-Kupon Prezentowy Naturativ 150 zł

150,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

E-kupon Prezentowy do Naturativ to idealny prezent dla osób, które cenią sobie naturalne kosmetyki. Codzienny blask i pielęgnacja to nic prostszego przy wyborze produktów Naturativ. 

Kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i również dla dzieci, a także do makijażu - to to co oferuje sklep Naturativ. Wszystkie kosmetyki są poddane najwyższym testom (są vegańskie, nie badane na zwierzętach), oraz zawierają tylko naturalne składniki. Twórcy tej marki wiedzą, że natura ma moc i na tym skupiają się w swojej pracy.

Z naszym e-kuponem prezentowym wręczysz komuś wspaniały prezent dzięki, któremu sam zdecyduje co wybierze z oferty Naturativ.

Realizacja E-Kuponu Prezentowego w sklepie www.naturativ.pl jest bardzo prosta, wystarczy podczas zakupów, na stronie z formami płatności wpisać kod kuponu w pole "Kupon prezentowy".
Kupon może być wykorzystany jednorazowo, lub podczas kilku zakupów w sklepie internetowym www.naturativ.pl tylko przez jedną osobę.

W przypadku, gdy wartość zakupów przekroczy wartość Kuponu Prezentowego wystarczy, że różnica zostanie dopłacona za pomocą jednej z form płatności dostępnej w sklepie internetowym.
Podczas zakupów można wykorzystać tylko jeden Kupon Prezentowy.

Regulamin korzystania z E-Kuponów dostępny jest pod adresem: 

https://www.naturativ.pl/s/warunki-zakupow-regulamin-korzystania-z-kuponow-prezentowych-/

E-Kupon jest ważny minimum 6 miesięcy 

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***